WARSZTAT: DoRytmu #1

WARSZTAT: DoRytmu #1

22 sierpnia 2017, 10:00
autor: Paweł Ostrowski

Pracujemy nad poczuciem rytmu, większą precyzją i lepszym timingiem. To nasz cykl DoRytmu - ciekawe i oryginalne ćwiczenia, które dają efekty i pozwalają świetnie się bawić! "Inne" sposoby pracy z metronomem wypracują lepszą stabilność rytmiczną i bardziej "tłusty" groove, a włączanie do naszych "zabaw" dodatkowych instrumentów pozwala na trening bardziej muzyczny. Zapraszam do wspólnych zmagań z czasem w kolejnych częściach tego cyklu.

Zaczęło się całkiem niewinnie. Kilka lat temu zbudowałem kurs zapisowy online DoRytmu, który trafił do ponad 300 osób. Wiele osób dziękowało mailowo za materiały z kursu, choć ich jakość produkcji nie była wtedy oszałamiająca (pdf + video produkcji "domowej").

 

[img:2]

 

Bardzo zachęciło mnie to do dalszych poszukiwań, tym bardziej, że - jak wielu z nas - czułem, że mogę grać precyzyjniej, punktualniej i że niekiedy jest bardziej, a niekiedy mniej... do rytmu.

 

[img:3]

 

W tym momencie zaczynamy cykliczne spotkania DoRytmu - już nie w formie tygodniowego intensywnego kursu, ale w dowolnym momencie swego życia "estradowego". Będę prezentował wiele ćwiczeń, które warto sobie aplikować stale, zapraszając do zabawy z timem. Zachęcam do pracy i życzę wielu przyjemnych chwil z moimi ćwiczeniami!

Tyle tytułem wprowadzenia, aby nie przedłużać. Przejdźmy już do ćwiczeń zawartych w kolejnych odcinkach serialu DoRytmu...

 

Copyright © INFOMUSIC 2017

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz