Infodrum.pl to najgłośniejszy portal perkusyjny w Polsce. Nasz zespół tworzą doświadczeni perkusiści, perkusyjne autorytety i pasjonaci, dzięki czemu docieramy wszędzie tam, gdzie warto. Wszystko po to, aby rzetelnie przekazać Wam wartościowe informacje.

Jesteśmy czujni na to, co dookoła, a interesuje nas wszystko co związane z rytmem i perkusją. Przeprowadzamy wywiady z najbardziej topowymi perkusistami i z tymi, którzy dopiero podbijają nasze serca i perkusyjny świat.

Dział testowy to grupa wybitnych perkusistów, testujących sprzęt - obiektywnie i rzetelnie, prosto i na temat.

W dziale "Wiadomości" mówimy o tym, co aktualnie dzieje się w świecie perkusji, a szczegółowo opracowywane relacje podają konkretne informacje z odbywających się koncertów i warsztatów.

Infodrum.pl to wreszcie obszerny dział poradnikowo-warsztatowy, prowadzony przez cenionych edukatorów i doświadczonych perkusistów. Tutaj dowiemy się nie tylko jak sprawniej grać, czy jak pracować nad brzmieniem, ale znajdziemy też masę innych porad muzycznych, przydatnych nam w pracy za bębnami.

Infodrum.pl to portal, w którym dużo się dzieje, ale ważne dla nas jest to, by rozwijać się dzięki Wam -  pasjonatom perkusji. Dlatego osobiście zachęcam do odwiedzania i aktywnego współtworzenia społeczności infodrum.pl, bo jesteśmy tutaj dla siebie nawzajem.

Paweł Ostrowski
redaktor naczelny

 

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2017

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz