Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku

10 września 2021, 09:00

Z racji ciągłej pandemii, nie mieliśmy w tym roku zbyt dużej ilości konkursów perkusyjnych. Jednak nie oznacza to ich kompletnego braku. Już w październiku kolejna edycja Young Drum Hero.

Festiwal powróci w formie online, a uczestnicy mają czas do 3 października na nadesłanie materiałów konkursowych. Sam konkurs został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie jury wyłoni ograniczoną liczbę uczestników, którzy będą musieli nadesłać kolejny film w ramach kolejnego etapu. Ilość uczestników we wszystkich grupach wiekowych została ograniczona do 30. Drugie nagranie musi zostać wysłane najpóźniej do 31 października.

 

[img:1]

 

Komisja w składzie: Cezary Konrad, Paweł Dobrowolski oraz George Kolias ogłosić zwycięzców 6-7 października. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół muzycznych I i II st., studentów uczelni muzycznych z Polski i z zagranicy, a także amatorów i osób uczących się samodzielnie w wieku od 12 do 24 lat włącznie. Konkurs podzielony jest na dwie grupy wiekowe:

 

  •  I grupa – od 12 do 16 lat
  •  II grupa – od 17 do 24 lat

 

[img:2]

 

W celu przystąpienia do konkursu należy przygotować 2 dowolne utwory solowe lub zespołowe w dowolnym gatunku muzycznym. Łączny czas trwania nagrań nie może przekraczać 10 minut. Co istotne nagranie nie może być w jakikolwiek sposób modyfikowane w kwestii dźwięku wideo.

 

Akustyczne
Copyright © INFOMUSIC 2017

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz