Gary Husband dołącza do firmy Paiste

Gary Husband dołącza do firmy Paiste

27 października 2020, 09:00
Producent: Paiste

Firma Paiste coraz śmielej radzi sobie w kwestii doboru artystów, których bierze "pod skrzydła". Nie tak dawno Eric Moore zasilił ich szeregi, a teraz przyszła pora na Garego Husbanda.

 

[img:1]

 

Husband w ostatnim czasie udzielał się głównie w zespole gitarzysty John'a McLaughlin'a, lecz w trakcie swojej kariery współpracował z m.in. Jeff Beck, Gary Moore, Level 42, Al Jarreau, Mike Stern (Miles Davis) czy Quincy Jonesem (Michael Jackson). Postanowił zamienić firmę Zildjian na Paiste po wielu latach współpracy. Zaraz po ogłoszeniu nowej współpracy całe wydarzenie skomentował krótkim:

 

Nie ma dzisiaj bardziej szczęśliwego muzyka niż ja

 

Niestety nie ma jeszcze konkretnej informacji na temat serii talerzy jakich będzie używać. Możemy jednak wywnioskować z powyższego zdjęcia, że będzie to głównie Formuła 602.

 

 

Gary Husband jest jednym z nielicznych muzyków, którego muzyczna kariera jest podzielona po równo - jako perkusisty oraz pianisty i klawiszowca o międzynarodowej renomie. Klasyczne korzenie i rozwój w obszarach improwizacji, jazzu i jazzu / fusion - nie wspominając już o jego karierze w kręgach pop, rock, funk i blues - wszystko to widać w wyrazistej i dalekosiężnej muzycznej osobowości Gary'ego. Jego solowy album i DVD umocniły jego status jako uznanego twórcy i aranżera.

 

Akustyczne
Copyright © INFOMUSIC 2017

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz